II. spojilská dětská noční výprava

Přidáno: 25. února 2018

Termín konání: 23. března 2018

Obec Spojil zve všechny neohrožené, malé i velké odvážlivce na II. spojilskou dětskou noční výpravu aneb dobrodružnou procházku temným lesem plným překvapení...

Akce se koná v pátek 23. března 2018. Prezentace a Start od 19.00 do 20.00 hodin u brány do sportovního areálu ve Spojile.

Startovné 20,- Kč za dítě bude v cíli vyměněno proti vyplněné platné prezentační a herní kartě za teplou polévku, čaj a sladkou odměnu. Nezletilé děti budou na trať vpuštěny pouze v doprovodu zodpovědné dospělé osoby! Svítilny, baterky, lampy, lucerny apod. s sebou. Doporučujeme použít vhodnou terénní obuv. V případě deště či jinak výrazně nepříznivého počasí se akce ruší.

Na nenáročné trati, dlouhé asi 1,5 km, vedené po lesních pěšínách č bezpečným lesním terénem za spojilským areálem a osvětlené mihotajícími se světýlky svíček, absolvujete několik krátkých zastávek s jednoduchými úkoly pro pravé dětské dobrodruhy školního i předškolního věku...

Občerstvení v prostoru cíle zajištěno.

Upozorňujeme, že v prostorech sportovního areálu i po celé trati platí zákaz volného pobíhání psů či jiných domácích zvířat.

Ke stažení