Sametová revoluce ve Spojile

Otevřená, veřejná debata s občany, která se uskuteční jako součást připomínkové akce k 30. výročí Sametové revoluce.

  • Kdy: Sobota 16. listopadu 2019 od 19hod
  • Kde: Sportovní Areál ve Spojile

Vážení spoluobčané,

dovoluji si Vás pozvat na otevřenou, veřejnou debatu, která se uskuteční jako součást připomínkové akce k 30. výročí Sametové revoluce, v sobotu 16. listopadu 2019 od 19hod ve Sportovním Areálu ve Spojile.

Na debatu s Vámi byli pozváni všichni členové Zastupitelstva obce Spojil, předsedové místních sdružení a občanských uskupení.

V první části moderované debaty si připomeneme události 17. listopadu 1989 formou vzpomínek, příběhů a dobových dokumentů.

Jako poctu Václavu Havlovi vařím každý rok burgundský guláš dle jeho vlastního receptu. Letos ho ráda připravím i pro Vás.

V druhé části debaty budete mít možnost vyjádřit své názory a připomínky, klást otázky vedení obce a zastupitelům, vyjádřit se k tomu, co se nám za uplynulých 12 měsíců povedlo či nepovedlo splnit z našich volebních programů nebo Vašich očekávání. Součástí besedy bude samozřejmě i výhled do budoucna, ale především diskuse o tom, jakým způsobem se samospráva vypořádává s různými problémy, které vás tíží.

Přijďte v předvečer svátku Dne vítězství svobody a demokracie na debatu, která je určena pro Vás, jste srdečně zváni!

Radka Ministrová, starostka obce.

Své otázky můžete klást přímo na místě, nebo je posílat na e-mailovou adresu info@spojil.com. Uzávěrka pro přijímání písemných dotazů je 15. listopadu 2019

Pokud chcete, podělte se s námi o své vzpomínky. Máte-li fotografie z listopadu 1989, výstřižky z novin či osobní zážitky, vezměte je sebou, nebo je zašlete, prosím, do pondělí 11. listopadu 2019, elektronickou poštou (naskenované) na e-mailovou adresu info@spojil.com

Ke stažení